Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.

  Napisz do mnie

  Marcin Gręda


  Doświadczenie
  Citibank Handlowy, Polbank EFG, Allianz Bank Polska, Warszawskie Towarzystwo Kredytowe – ANG Spółdzielnia

  609 277 388

  marcin.greda@grupaang.pl

  w zawodzie od 2003r.

  O mnie

  Od ponad 11 lat pracuję w branży finansowej. Praca w wiodących instytucjach finansowych w Polsce dała mi ogromny zasób wiedzy, doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Dzisiaj pracując w Warszawskim Towarzystwie Kredytowym wykorzystuję umiejętności, które zdobywałem przez wszystkie lata mojej pracy zawodowej, a moi klienci cenią mnie za nieustępliwość, dokładność, skuteczność i szerokie spektrum rozwiązań, które proponuję. Bardzo ważnym aspektem mojej pracy docenianym przez klientów  jest również nadzorowanie całego procesu obsługi Klienta – dzięki temu Klient ma pewność pozytywnego i bezpiecznego zakończenia transakcji.

  Specjalizuję się w pożyczkach gotówkowych, kredytach hipotecznych i firmowych.

  Moim największym sukcesem są liczne polecenia od zadowolonych Klientów – a to jest podstawą Naszej pracy.

  Rekomendacje


  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usługi przesyłania rekomendacji ekspertów na stronie internetowej administratora, jak również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.


  Komentarze 58

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usługi przesyłania rekomendacji ekspertów na stronie internetowej administratora, jak również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.

  05-04-2016  15:34
  Doradztwo przez wielkie D. Pomoc Pana Marcina polecam każdemu, kto potrzebuje szybko i sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny a do tego mieć absolutne przekonanie wyboru optymalnej oferty. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Rekomenduję każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

   

  ~ Monika L.

   

  30-03-2016  15:37
  Gorąco polecam p. Marcina, który pomagał mi i mężowi w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

  Od samego początku byliśmy miło zaskoczeni jego profesjonalizmem i cierpliwością. My – kompletni laicy w temacie – z każdego spotkania wychodziliśmy doinformowani i bez najmniejszych wątpliwości. Pan Marcin zawsze miał czas, żeby wszystko wyjaśnić, bez najmniejszych problemów ogarnął naszą sytuację i doprowadził do pozytywnego zakończenia, za co serdecznie dziękujemy! Wszystko było dopilnowane, złożone na czas, a my mogliśmy spać spokojnie.

  Pan Marcin jest bardzo sympatyczną, komunikatywną osobą, a przy tym naprawdę profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Serdecznie polecam jego pomoc i nie wątpię, że gdyby jeszcze kiedyś naszła mnie „ochota” na kredyt, to na pewno zadzwonię właśnie do niego.

   

  ~Paulina

   

  17-03-206  11:45
  Pan Marcin to doradca na medal! 🙂
  Przede wszystkim chciałam podziękować za pomoc w realizacji kredytu.
  Wiem, że współpraca ze mną nie należała do najłatwiejszych zatem śmiało mogę powiedzieć, że Pan Marcin jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, potrafi kilka razy tłumaczyć to samo, a pozytywne nastawienie i uśmiech nie znika 🙂
  Biegły w tym obszarze, a napotkane „problemy” nie są murem, którego Pan Marcin nie przebije – na wszystko zawsze ma plan B. Wszyscy twierdzą, że proces całego kredytu (dokumenty, umowy, formalności itp) to „droga przez mękę” jednak nie wtedy gdy powierzamy to zadanie Panu Marcinowi. Nie musiałam się o nic martwić, ponieważ Pan Marcin pilnował wszystkich terminów deadline, negocjował w deweloperem i zbierał konieczne dokumenty. Można więc rzec, że to była sama przyjemność.
  Serdecznie polecam

   

  ~Agnieszka

   

  20-02-206  12:24
  Współpracowałam z panem Marcinem w celu uzyskania kredytu hipotecznego z dopłatą MDM i szczerze rekomenduję go jako doradcę skoncentrowanego na potrzebach klienta.

  W trakcie załatwiania kredytu pan Marcin służył mi radą, zarówno odnośnie wyboru oferty kredytowej, jak również optymalizacji kosztowej. Dzięki jego radom wiedziałam jak wynegocjować terminy zapłat transzy kredytu do dewelopera, żeby maksymalnie obniżyć koszty kredytu. Pan Marcin wynegocjował też dla mnie mniejszą  prowizję za przyznanie kredytu.

  Staram się być osobą zwracającą dużą uwagę na szczegóły, zapisy w umowie. Nie wszystko w umowie kredytowej/decyzji przyznania kredytu było dla mnie zrozumiałe . Pan Marcin poświęcił mi bardzo dużo czasu i był też cierpliwy wyjaśniając każdą kwestię po kolei (a pytań miałam naprawdę dużo). Jeżeli nie znał odpowiedzi na bardzo szczegółowe moje pytanie to wciągu dwóch dni wracał  do mnie z odpowiedzią na nie, za co jestem mu wdzięczna.

  Ponadto bardzo dużo godzin poświęcam pracy, a załatwienie jakiekolwiek sprawy do 17:00 jestem dla mnie kłopotliwe. Z panem Marcinem mogłam spotkać się po mojej pracy; gdy pewny dokumenty wymagały podpisu „na już „pan Marcin przyjechał do mnie do pracy żebym mogła podpisać ten dokument, zarówno zamiast jechać do banku przekazywałam panu Marcinowi dokumenty po godzinie 18:00, który składał je w moim imieniu dnia następnego w banku.

  Pan Marcin jest też osobą bardzo komunikatywna i miłą.

  Wobec powyższego polecam go jak bardzo dobrego doradcę.

   

  ~Ania W.

   

  20-02-206  09:36
  Z calego serca chcielibysmy polecic p. Marcina Grede. Po dlugich poszukiwaniach majac doswiadczenie z innymi agentami bylismy zrezygnowani, zaczelismy watpic, ze dobry doradca nie instnieje. Jednak gdy poznalismy p. Marcina, zmienilismy zdanie, p. Marcin wykazal sie wielkim zaangazowaniem i z pelna sumiennoscia zajal sie nasza sprawa. Bylismy na biezaco ze wszystkimi informacjami, nie musielismy martwic sie o zadne formalnosci. Nasz doradca jest swietnym agentem, pelnym profesjonalizmu i cierpliwosci 🙂 W pelni zasluguje na WYROZNIENIE.
  Jeszcze raz WIELKIE podziekowania dla p. Marcina Gredy :))

   

  ~Magda i Darek

   

  31-01-206  19:27
  Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi za szybkie i skuteczne załatwienie kredytu mieszkaniowego. Pan Marcin posiada bardzo dużą wiedzę w temacie ofert kredytów bankowych i potrafi świetnie doradzić gdzie i jak otrzymać najlepszy kredyt. Serdecznie polecamy Pana Marcina, jako świetnego doradcę kredytowego.

   

  ~Joanna i Andrzej

   

  22-01-206  22:01
  Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł mi uzyskać pożyczkę gotówkową. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność, bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca.
  Fachowa znajomość realiów banków, niezastąpiony w bojach z papierologią i  absurdami polskiej biurokracji.
  Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

   

  ~Beata Czarnota

   

  28-12-2015 23:30
  Moja druga opinia krótka i konkretna, bo mimo niestandardowego przypadku kolejny kredyt z pomocą Pana Marcina załatwiony szybko i sprawnie. Więc… szczerze polecam!

   

  ~Jarosław Kot

   

  18-11-2015 08:40
  Mimo skomplikowanej sytuacji transakcyjnej cała procedura kredytowania przebiegła bardzo sprawnie. Niewątpliwie największy udział w tym Pana Marcina. W gąszczu ofert i kruczków zawartych w umowach znalezienie optymalnej oferty dla siebie bez pomocy Pana Marcina byłoby niewykonalne.
  Polecam wszystkim, a ja jak tylko zajdzie taka potrzeba na pewno skorzystam z pomocy po raz kolejny.

   

  ~Justyna i Paweł.

   

  09-10-2015 09:33
  Kiedy zaczęliśmy myśleć o własnym mieszkaniu wszystko przedstawiało się w bardzo szarych barwach. Jednak, gdy dostaliśmy namiary na Pana Marcina, wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze. Załatwianie wszelkich formalności, począwszy od wyszukania tego najlepszego banku po dziś dzień, gdzie mieszkamy już „na swoim”, stało się łatwe. Pan Marcin załatwia wszystko bardzo szybko i sprawnie, profesjonalnie podchodzi do każdego problemu. Załatwianie wszelkich spraw na odległość to nie problem i zawsze wszystko zostało zrobione na czas. Nigdy nie usłyszeliśmy odmowy ze strony Pana Marcina, że nieodpowiednia pora, że weekend, że za wcześnie za późno, że nie mam czasu.  Pomimo tego, że dziś już jest wszystko zapięte na ostatni guzik, mieszkamy już u siebie, wiemy że zawsze  możemy zadzwonić i zapytać „dlaczego tak, a nie inaczej” i uzyskamy odpowiedź.

  Można by tak pisać tak w nieskończoność… Ale Powiem już tylko jedno: Pan Marcin jest bardzo cierpliwą, miłą osobą i zna się na tym co robi. Gdy będziemy myśleli o kolejnym kredycie będziemy wiedzieli do kogo się udać.
  Z czystym sumieniem polecamy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
  Panie Marcinie, dziękujemy serdecznie, bez Pana nic by się nie udało:)

   

  ~Żaneta i Marcin W.

   

  09-09-2015 20:30
  Kredyt- wydaje się że to takie proste do załatwienia. Jednak stos dokumentów i formalności z tym związanych przerazić może nawet najbardziej cierpliwych. Dzięki współpracy z Panem Marcinej udało nam się przejść przez to sprawnie.
  W pewnym momencie Pan Marcin miał chyba więcej cierpliwości i spokoju niż my.
  Profesjonalista, który wszystkie niejasności tłumaczy na bieżąco i językiem zrozumiałym dla każdego.
  Bardzo polecamy współprace z Panem Marcinem.

  Panie Marcinie bardzo dziękujemy za pomoc i….. za cierpliwość.

  Szczerze polecam p. Marcina każdemu kto będzie w finansowej potrzebie.

   

  ~Monika i Marcin

   

  09-07-2015 21:30
  „Sprawy, na których się nie znamy należy polecić specjalistom” – takie są moje przemyślenia po czasie, gdy już z pomocą Pana Marcina udało się przejść przez wszystkie problemy związane z załatwianiem kredytu firmowego zabezpieczonego hipoteką. Dziękuję za pomoc i cierpliwość dla naszego niełatwego przypadku. Mam nadzieję, że przed nami za niedługo kolejna inwestycja.

  Szczerze polecam p. Marcina każdemu kto będzie w finansowej potrzebie.

   

  ~Jarosław Kot

   

  28-06-2015 21:53
  Nie taki kredyt hipoteczny straszny jak go malują – pod warunkiem, że w jego uzyskaniu pomagać będzie właśnie Pan Marcin Gręda.
  Profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę, cierpliwość, ogromna wiedza to tylko kilka z wielu zalet, jakie posiada Pan Marcin. To świetny specjalista, który skutecznie i w przystępny sposób potrafi przeprowadzić klienta przez wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu.

  Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina.
  Jeszcze raz, bardzo dziękuję za pomoc i….proszę pamiętać o work-life balance 😉

   

  ~Anna Ż.

   

  15-06-2015 15:33
  Kredyt hipotecznych oraz formalności z nim związane to brzmi strasznie, ale  Pan Marcin Gręda sprawnie  przez nie przebrnie. Pełen profesjonalizm w działaniu, zrozumienie klienta i znalezienie odpowiedniej oferty. Załatwianie kredytu hipotecznego z Panem Marcinem Grędą to była tzw. czysta przyjemność.

   

  ~Katarzyna i Mariusz

   

  29-05-2015 09:18
  Załatwianie kredytu hipotecznego z p. Marcinem to czysta przyjemność 🙂 Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i profesjonalnie. Pan Marcin jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, pomaga nawet w najtrudniejszych momentach w godzinach nocnych i porannych. Dla mnie kredyt, papiery, formalności to była czarna magia. Gdyby nie ten człowiek to podejrzewam, że w połowie tej całej procedury bym z tego zrezygnowała. Panie Marcinie bardzo dziękuję za chęć, zaangażowanie, pomoc i wielką cierpliwość 🙂 A wszystkim innym polecam skorzystać z pomocy Pana Marcina- wszystko stanie się dużo prostsze i przyejmniejsze 🙂

   

  ~Paulina.

   

  12-05-2015 18:18
  Nic dodać nic ująć, właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Rok temu był kredyt hipoteczny. Wszystko poszło fajnie, sprawnie, wszystkie koszty dzięki p. Marcinowi został obniżone do minimum, więc kilka dużych grosików zostało w kieszeni:) W tym roku przyszedł czas na kredyt inwestycyjny, przy którym hipoteczny to ” małe piwo przed śniadaniem” cytując klasyka Edzia Prokopa. Nie ukrywam było ciężko, bank w którym jestem klientem od lat po 3 miesiącach zwodzenia nas odmówił nie podając żadnej argumentacji. Po tym horrorze p. Marcin wcielił plan „b”. kredyt po 3 tygodniach był na naszym koncie Super kontakt o każdej porze dnia i nocy, dojazd do klienta. Człowiek wielu talentów z super podejściem do dzieci:P Michasia została „kupiona” przed wujka w dwie minuty:) Dziękujemy bardzo bardzo za pomoc i szczerze polecamy. Współpraca z p. Marcinem to przyjemność. Pozdrawiamy, A&M

   

  ~Maciek i Arleta Ferdyn.

   

  31-03-2015 15:45
  Pan Marcin bardzo nam pomógł w załatwieniu wszystkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Jest  zaangażowany w sprawę i kompetentny.  Gdyby nie on nie wiem jak uporalibyśmy się z tymi wszystkimi dokumentami, zaświadczeniami, wnioskami i całą masą formalności, o których dzięki Panu Marcinowi, możemy zapomnieć.

  Z czystym sumieniem polecam tego doradcę. Jeszcze raz, Panie Marcinie bardzo dziękujemy za pomoc w zrealizowaniu marzenia o własnym M.

   

  ~Aldona i Łukasz.

   

  24-03-2015 10:30
  Przejście przez procedurę pożyczki hipotecznej z Panem Marcinem to czysta przyjemność.
  Jeszcze raz Panie Marcinie baaaardzo dziękujemy!!!!

   

  ~Monika i Robert G.

   

  10-03-2015 16:01
  Wydawać by się mogło, że kupno własnego lokum to sprawa bardzo miła i przyjemna, jednak nic bardzo mylnego. Szybko utknęliśmy wraz z małżonką w gąszczu zawiłych przepisów i formalności związanych z kredytem hipotecznym. Na szczęście polecono nam świetnego specjalistę w tej dziedzinie Pana Marcina Grędę, który to zajął się nami bardzo szybko, odpowiedzialnie i profesjonalnie. Od momentu poznania Pana Marcina mieliśmy pewność, ze powierzona transakcja zostanie zrealizowana sprawnie i pomyślnie. Nawet gdy Pan Marcin wyjechał na urlop nie zostaliśmy sami, ponieważ opiekował się nami kolega naszego doradcy Pan Adam Hoss, któremu również bardzo dziękujemy.Dzięki Panu Marcinowi wraz z małżonką możemy się teraz cieszyć z naszego nowego mieszkania, bo przecież uczynił on wielki wkład i pomoc w skomplikowanym przedsięwzięciu jakim jest zakup nieruchomości.

   

  ~Dariusz i Agnieszka Nowa Iwiczna

   

  07-01-2015 16:16
  Pragnę wyrazić uznanie dla niespotykanego dzisiaj zaangażowania, rzetelności i profesjonalizmu Pana Marcina.

  Dzięki Niemu udało się na dobrych warunkach sfinalizować sprawę kredytu, choć sprawa nie wyglądała najlepiej.

  Jednocześnie chciałbym wszystkim zainteresowanym uzyskaniem kredytu zarekomendować Jego osobę.

  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!!!

   

  ~Łukasz

   

  15-12-2014 21:09
  Takiego Doradcę jak Pan Marcin, w dzisiejszych czasach należy tylko i wyłącznie szukać ze świecą.

  Pełen profesjonalizm w każdym calu, rzetelność w powierzonych obowiązkach.

  Podczas własnego urlopu nie pozostawił mnie na pastwę losu biurokracji!!

  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

   

  ~Grzegorz H.

   

  15-12-2014 21:04
  Gdyby nie Pan Marcin radość z zakupu nieruchomości nie byłaby moim spełnieniem marzeń lecz gehenną!!

  Zarówno spokój wewnętrzny jak i wiedza Pana Marcina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota!

  Z czystym sumieniem polecam Doradcę 🙂

   

  ~Aleksandra

   

  09-12-2014 13:21
  Pana Marcina znam od trzech lat , w tym roku po raz drugi korzystałam z jego usług……cóż można powiedzieć ? PROFESJONALIZM w każdym calu 🙂 przez zawiłości kredytowe , w tym wypełnienie mnóstwa dokumentów przeprowadzi każdego bardzo fachowo . Do tego dochodzi rzetelność , kompetencja , opanowanie w przypadku problemów ( zawsze znajdzie wyjście z sytuacji ). Panu Marcinowi bardzo dziękuję , a Wszystkim kredytobiorcom gorąco polecam współpracę z Panem Marcinem.

   

  ~Elżbieta i Jacek K. Żyrardów

   

  31-10-2014 07:42
  Pana Marcina poznałam kilka lat temu. Korzystałam z jego usług doradcy finansowego już kilkakrotnie. Dał się poznać z najlepszej strony. Posiada ogromną wiedze.Zawsze zaangażowany w szukanie najlepszych rozwiazań. Potrafi doskonale dopasować produkt do potrzeb klienta. To doradca z pasją. Szczerze polecam.

   

  ~Anna

   

  12-10-2014 21:10
  Pan Marcin to osoba bardzo rzetelna i kompetentna, która w bardzo przystępny sposób przeprowadziła nas przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pan Marcin dopasował świetną ofertę do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

  Polecamy i zachęcamy do współpracy z Panem Marcinem!

   

  ~Joanna i Piotr

   

  27-09-2014 16:10
  Polecam Pana Marcina jako doradcę finansowego. Dał się poznać jako osoba kompetentna z ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Jest bardzo zaangażowany w sprawy które prowadzi czego konsekwencją jest pozytywny wynik jego starań i zadowolenie klienta.

   

  ~Elżbieta

   

  17-09-2014 21:44
  Kontakt do Pana Marcina otrzymałam od znajomej, dzięki temu mogłam się przekonać jakim jest świetnym specjalistą. Bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez wszystkie etapy kredytowej ścieżki. Zawsze poszukuje dla klienta najkorzystniejszych rozwiązań, jest bardzo operatywny, potrafi wytłumaczyć nawet największe zawiłości kredytowe. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza oraz efektywne wykorzystanie jej w praktyce to atuty Pana Marcina. Polecam!!!

   

  ~Iza U.

   

  16-09-2014 12:43
  Pan Marcin to doradca z pasją. Potrafi wczuć się w sytuację i wybrać rozwiązanie, które jest najefektywniejsze. To bardzo ważne w działalności doradztwa finansowego. Spotkania z nim są merytoryczne, a korzystający od początku do końca czuje, że nie mógł trafić lepiej.

  Gorąco polecam kontakt z Panem Marcinem.

   

  ~Agnieszka T

   

  10-09-2014 13:52
  Kontakt do Marcina dostałem od syna /szczęśliwy kredytobiorca/ on zaś od znajomych . Wydawało mi się ,że sam jestem wstanie ogarnąć temat kredytu. Ale niestety moja percepcja wysiadła. Dlatego skorzystałem z wiedzy i profesjonalizmu Marcina. Nikt normalny nie jest wstanie pojąć wielkiej ilości papierków i interpretacji niektórych przepisów ,a On tak.

  Oddając się pod opiekę Marcina otrzymujecie 100% profesjonalizmu i rzetelności.

   

  ~Eugeniusz Guzik

   

  09-09-2014 08:52
  Szanowny Panie Marcinie!

  Dziękuję bardzo za niezwykle skuteczną pomoc w wyborze, przygotowaniu dokumentów i  uzyskaniu kredytu. Jestem pod dużym wrażeniem Pańskiego profesjonalizmu i wysokich kompetencji.

  Serdecznie pozdrawiam!

   

  ~Jacek Olechowski

   

  05-09-2014 21:09
  Pana Marcina znam od 10 lat jako rzetelnego i utrzciwego doradce finansowego wielokrotnie powierzałem mu bardzo poważne sprawy finansowe i zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i wykazuje zawsze pełen profesjonalizm. Szkoda ze mało jest takich ludzi jak Pan Marcin Gręda, ludzi oddanych swojej pracy i bardzo walecznych w sprawach losowych swoich klientów.

  Gorąco polecam  rzetelnego doradcę

  ~Dariusz Nosarzewski

   

  28-08-2014 19:43

  Wspólnie z małżonką mieliśmy okazję umówić się na spotkanie z doradcą finansowym ,,Warszawskie Towarzystwo Finansowe”, w kwestii zaciągnięcia kredytu. Z czystym sercem możemy polecić pana Marcina. Pomógł nam w wyborze i uzyskaniu najlepszych ofert.Doradca rzeczowo wytłumaczył, który kredyt będzie w naszym przypadku najlepszy. Wyjaśnił zawiłości związane z umową kredytową ( zapisy, których nie rozumiemy). Co go może wyróżnić ? To to, iż nie poddaje się i wraz z klientem walczy do samego końca, gdzie inni ,,rozłożyli by ręce”. Dba o klienta, podchodząc do każdej sytuacji indywidualnie. Jest osobą rzetelną , sumienną i cierpliwą-pełen profesjonalizm . Serdecznie polecam!!! Jeszcze raz dziękujemy.

   

  ~Justyna i Adam

   

  18-08-2014 13:47

  Witam,
  chciałam podkreślić jak wyjątkową osobą jest Pan Marcin. Profesjonalizm, wyczucie, kultura osobista oraz znakomita personalna obsługa, nie wspominając już o bardzo dużej wiedzy to cechy, które określają Pana Marcina Gręde.
  Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc I trud jaki włożył aby pomóc mojej osobie. Polecam usługi każdemu, kto ma ciężką sytuację a nie widzi światełka w tunelu. Pan Marcin zawsze znajduje wyjscie z sytuacji 🙂
  pozdrawiam serdecznie

   

  ~Katarzyna Bryłka-Flaczek

   

  09-07-2014 09:37

  Pełen profesjonalizm, cierpliwość i szczerość. Przedstawia sprawy jasno i konkretnie. Mimo wielu trudności zdołał pomóc nam w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z p. Marcinem. Załatwienie naszego kredytu wymagało dużego zaangażowania i świetnej znajomości rynku i produktów bankowych.
  Polecam wszystkim Państwu i zachęcam do współpracy z p. Marcinem.

  A my dziękujemy Panie Marcinie i pozdrawiamy.

  ~Daniel i Olga

   

  Najważniejszą zaletą Warszawskiego Towarzystwa Kredytowego jest pełen profesjonalizm i szybka obsługa, co pozwala na szybkie uporanie się z zaległościami finansowymi. Pracownicy Towarzystwa doskonale znają wszystkie produkty bankowe i wiedzą jak sprawnie się wśród nich poruszać. Kompetentni i rzetelni są jednocześnie niezwykle skuteczną motywacją 🙂 Polecam firmę każdemu, kto nie wie jak zacząć rozwiązywać swoje finansowe problemy.

  Z wyrazami szacunku

  ~Ania K.

   

  Chciałabym serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na moje nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek. W swojej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził mnie przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałam z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecam pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażam sobie lepszej obsługi. Raz jeszcze dziękuję za wszystko i polecam w 100%. Pozdrawiam.

  ~Joanna