Polecani specjaliści

Rzeczoznawca majątkowy

Estimus Consulting Nieruchomosci
Daniel Kaflik Siedziba główna:
ul. Grójecka 19/25 lok. 85
02-021 Warszawa
tel./fax 22 856-36-04
tel. kom. 602 264 044
biuro@estimus.com.pl

http://www.estimus.com.pl/

Estimus Consulting Nieruchomości to specjaliści, dzięki którym możliwa jest dokładna wycena nieruchomości. Działają na terenie Warszawy i okolic, zapewniając wysoki poziom usług oraz profesjonalne analizy i opracowania. Ich specjalizacją od wielu lat jest wycena nieruchomości. Służą fachową pomocą i doradztwem w tej dziedzinie. W ofercie mogą Państwo znaleźć cztery podstawowe typy wycen, dotyczących nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, działek gruntowych oraz niektórych typów ograniczonych praw rzeczowych.

Pośrednicy nieruchomości

Współpracujemy z  Just Place Sp. z o.o. – firmą zajmującą się doradztwem na rynku nieruchomości. Doradcy Just Place świadczyą usługi w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów oferują kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji.

Just Place została założona przez dwoje profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem, dla których najważniejsza jest jakość obsługi klienta i sposób prezentacji nieruchomości.

Doradcy Just Place:
Marta Domańska

Jest doradcą ds. nieruchomości od 6 lat. Swoje doświadczanie w branży zdobyła w największych agencjach nieruchomości w Polsce takich jak Home Broker, Metrohouse oraz za granicą. Jej dotychczasowa praca nauczyła ją profesjonalnej obsługi klienta oraz przede wszystkim orientacji na jego potrzeby. Jest niezależnym doradcą, dzięki temu może dopasować najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów. Jej mocną stroną są nieruchomości mieszkaniowe i rynek pierwotny. Jest współzałożycielem Just Place.

536 953 696

marta@justplace.pl

Jerzy Kukułowicz

Współzałożyciel Just Place, 7 lat na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w nieruchomościach z rynku pierwotnego, segmencie premium oraz obsłudze klientów inwestycyjnych. Swoje doświadczenie w obsłudze klienta zbudował współpracując z takimi firmami jak Home Broker, Poland Sotheby’s International Realty, Noble Bank. Był też dyrektorem sprzedaży rynku pierwotnego w Metrohouse.
Prywatnie entuzjasta kolarstwa górskiego, regularnie startuje w maratonach MTB. Szczęśliwy mąż i tata 2,5 letniego Maciusia.

603 603 236

jerzy@justplace.pl