Pieniądze to nie wszystko

Pośrednictwo kredytowe to nasza praca, jednak poza nią także staramy się wpływać pozytywnie na otaczającą nas społeczność.

Nasi eksperci są co roku wolontariuszami jako eksperci ekonomiczni w prestiżowym konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku organizowanym przez Fundację Inicjatyw Społeczno – Ekonomicznych.

Wśród naszych ekspertów są także wolontariusze Fundacji „Będę kim zechcę”, w ramach inicjatyw której organizujemy szkolenia z przedsiębiorczości dla dzieci, prowadzimy program tutoringowy dla zdolnych uczniów czy organizujemy towarzyskie spotkania z dzieciakami z trudniejszych środowisk, jak np. mecze charytatywne. Nasi eksperci są tutorami oraz szkoleniowcami, a jak trzeba, także graczami na boisku piłki nożnej… wszystko, żeby świat stał się trochę lepszym miejscem.

Nasi eksperci są również członkami G’ANG-u – sportowej drużyny ANG – naszego partnera strategicznego. W drużynie gramy w piłkę nożną w rozgrywkach Ligowca, a także bierzemy udział w maratonach rowerowych MTB czy biegamy w biegach charytatywnych.