Misja

Wierzymy, że można sprzedawać usługi finansowe inaczej –  będąc partnerem i wsparciem dla klienta w całym procesie.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i pomocy wzajemnej, miejsce, w którym każdy poczuje się swobodnie – zarówno pracownicy, jak i nasi klienci.

Dobro klienta jest naszym celem. Świadczymy wysokiej jakości usługi pośrednictwa finansowego, dbając o świadomą sprzedaż, dobierając usługi finansowe do potrzeb klienta, przy jednoczesnej dbałości o cenę.

 

Wizja

Naszą największą wartością są ludzie, z którymi pracujemy. To dla nich i od nich wszystko się zaczęło. Chcieliśmy stworzyć miejsce pracy inne, niż wszystkie – miejsce, w którym każdy się odnajdzie, dostanie wsparcie i przyjazny uśmiech, żeby mógł spełniać się zawodowo i prywatnie. I takie jest WTK.

Budujemy organizację opartą na zrównoważonym rozwoju i wzroście. Pragniemy, żeby nasi pracownicy identyfikowali się z misją firmy, żebyśmy byli dla siebie nawzajem wsparciem i inspiracją do dalszego rozwoju.

 

Nasze wartości

Ludzie

Tworzymy zgrany zespół najlepszych profesjonalistek i profesjonalistów w branży finansowej. Pracujemy w atmosferze współpracy i współdzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Wzajemny szacunek i akceptacja sprawiają, że nasz zespół nieustannie się rozwija.

Nasi ludzie są zaangażowani nie tylko w pracę, ale również w wiele projektów społecznych, w czym staramy się ich wzmacniać i wspierać.

Współpraca

Grupa jest tak silna, jak najsłabsza jej jednostka, dlatego tworzymy środowisko oparte na wzajemnej współpracy. Współdzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagamy sobie nawzajem. Dbamy także o naszych partnerów, a przy świadczonych przez nas usługach uwzględniamy interesy wszystkich interesariuszy.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą najlepsi eksperci w branży finansowej. Są to ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym, a dzięki cyklicznie orgaznizowanym przez nas szkoleniom, wciąż rozwijają swoją wiedzę, utrzymując profesjonalny poziom usług.

Bezpieczeństwo i stabilizacja

Tworzymy miejsce, w którym zarówno nasi pracownicy, jak i klienci czują się bezpiecznie. Wszelkie informacje od klientów traktujemy jako poufne i stosujemy najwyższe standardy ich ochrony.

Jednocześnie dbamy o to, by nasi eksperci godziwie zarabiali, by ich dochody były stabilne, ale bez wywoływania presji sprzedażowej.

Kreatywność i przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość zmienia świat. Nasi eksperci są kreatywni i samodzielni, a przy tym niezależni w swoich decyzjach i pracy z klientem. Wspieramy ich w świadomym budowaniu marki osobistej.

Autonomia i niezależność

Tworzymy miejsce sprzyjające indywidualnemu rozwojowi. Nasi eksperci to ludzie z inicjatywą, samodzielni w myśleniu i niezależni w decyzjach. Swobodnemu rozwojowi własnej kreatywności sprzyjają podmiotowe traktowanie oraz brak presji sprzedażowej.

Zaangażowanie

Tworzymy zaangażowany zespół współpracowników, społeczność wrażliwą na potrzeby własne, jak i naszych klientów. Aktywnie słuchamy ekspertów, udoskonalając miejsce pracy oraz klientów – podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.

Etyka i równowaga

Dbamy o zrównoważony rozwój, żeby korzyści i cele ekonomiczne szły na równi z korzyściami i oszczędnością naszych klientów. W codziennej pracy kierujemy się zasadami etycznymi, co buduje zaufanie zarówno klientów, jak i pozostałych naszych partnerów.

Ekologia

Środowisko naturalne to nasze dziedzictwo, które pozostawimy następnym pokoleniom. Nasze dzisiejsze decyzje rzutują na jakość życia naszych dzieci i ich dzieci, dlatego bardzo staramy się ograniczyć negatywne skutki naszej pracy na środowisko naturalne.

 

Zobacz Kodeks etyczny WTK w PDFkliknij tutaj