O nas

Naszym pracodawcą są nasi klienci, którym pomagamy w zdobyciu najlepszego i najtańszego kredytu oraz ubezpieczenia porównując oferty dostępne na rynku.

Większość naszych ekspertów pracowała kiedyś w banku Dlatego też bardzo dobrze rozumiemy procedury i procesy bankowe, co przekłada się na naszą – bardzo wysoką skuteczność w działaniu. Jedyną reklamą, jaką stosujemy są polecenia od zadowolonych klientów. Jesteśmy najprawdopodobniej jedyną taką firmą w branży finansowej.

Wiemy, jak uzyskać dobry i tani:

  • Kredyt hipoteczny
  • Pożyczkę gotówkową
  • Kredyt firmowy
  • Ubezpieczenie majątkowe oraz życiowe

Jesteśmy częścią Grupy ANG, jedynej firmy finansowej w Polsce działającej na zasadach akcjonariatu pracowniczego. Dzięki temu wszyscy nasi eksperci mają nie tylko realny wpływ na to, jak pracują, ale również na to, jak w przyszłości będzie wyglądała ich firma oraz jakie standardy i wartości będą w niej obowiązywały.

Grupa ANG powstała w 2010 roku w formule spółdzielni, w październiku 2020, w wyniku przekształcenia ANG Spółdzielni w Krajowym Rejestrze Sądowym, została zarejestrowana Grupa ANG Spółka Akcyjna.

Grupa ANG należy do:

Nagrody uzyskane przez Grupę

Zarząd WTK o spojrzeniu na swoją pracę i biznes

Paweł Karpiński

„Od 2009 r. buduję profesjonalną firmę pośrednictwa finansowego. Sukcesywnie, z wielkim zaangażowaniem czasu i pracy, stworzyliśmy Warszawskie Towarzystwo Kredytowe, w którym odpowiedzialnie pomagamy naszym klientom w realizacji marzeń o własnym „M”.”

Alicja Karpińska

„Mój największy sukces to stworzenie stabilnej i sukcesywnie rozwijającej się firmy. Na ten sukces składają się sukcesy najlepszych ekspertów z branży finansowej, wiedza i doświadczenie moich wspólników oraz cierpliwość, wiedza i umiejętność budowania strategii mojego męża.”

Artur Dąbrowski

„Regularnie przyglądam się Warszawskiemu Towarzystwu Kredytowemu oczami osób, które skorzystały z naszych usług oraz oczami ekspertów świadczących te usługi. Słucham co mówią jedni i drudzy. Dzięki temu widzę firmę, w której klienci są obsługiwani na poziomie wprawiającym ich w zadziwienie jakością zrealizowanych usług oraz ekspertów, którzy są dla siebie wsparciem w stałym zwiększaniu swojej wiedzy i umiejętności. C­­zuję dumę z firmy, którą stworzyliśmy.”

Mirek Gładecki

„Dzisiaj jestem akcjonariuszem Grupy ANG i współtworzę Warszawskie Towarzystwo Kredytowe. W pracy doradcy łączę umiejętności merytoryczne wyniesione z banków, ale również wrodzoną cierpliwość i spokojne dążenie do celu.”