O Firmie

Naszym pracodawcą są nasi klienci, którym pomagamy w zdobyciu najlepszego i najtańszego kredytu porównując wszystkie oferty dostępne na rynku.

Większość naszych ekspertów pracowała kiedyś w banku –  głównie dlatego mamy bardzo wysoką skuteczność w działaniu. Jedyną reklamą, jaką stosujemy są polecenia od zadowolonych klientów. Jesteśmy najprawdopodobniej jedyną taką firmą w branży finansowej.

Wiemy jak uzyskać dobry i tani:

  • Kredyt hipoteczny
  • Pożyczkę gotówkową
  • Kredyt firmowy
  • Ubezpieczenie majątkowe oraz życiowe

WTK jest  członkiem Grupy ANG S.A (dawniej ANG Spółdzielnia) – pierwszej firmy w branży finansowej której właścicielami są jej pracownicy.

Należymy do:

Dzięki temu wszyscy nasi eksperci mają nie tylko realny wpływ na to, jak pracują, ale również na to, jak w przyszłości będzie wyglądała ich firma oraz jakie standardy i wartości będą w niej obowiązywały. Grupa ANG to profesjonalna ogólnopolska organizacja pośrednictwa finansowego, która powstała w 2010 roku.

Nagrody

Zarząd

Paweł Karpiński

Od 2009 r. buduję profesjonalną firmę pośrednictwa finansowego. Sukcesywnie, z wielkim zaangażowaniem czasu i pracy, stworzyliśmy Warszawskie Towarzystwo Kredytowe, w którym odpowiedzialnie pomagamy naszym klientom w realizacji marzeń o własnym „M”.

Alicja Karpińska

Mój największy sukces to stworzenie stabilnej i sukcesywnie rozwijającej się firmy. Na ten sukces składają się sukcesy najlepszych ekspertów z branży finansowej, wiedza i doświadczenie moich wspólników oraz cierpliwość, wiedza i umiejętność budowania strategii mojego męża.

Artur Dąbrowski

Regularnie przyglądam się Warszawskiemu Towarzystwu Kredytowemu oczami osób, które skorzystały z naszych usług oraz oczami ekspertów świadczących te usługi. Słucham co mówią jedni i drudzy. Dzięki temu widzę firmę, w której klienci są obsługiwani na poziomie wprawiającym ich w zadziwienie jakością zrealizowanych usług oraz ekspertów, którzy są dla siebie wsparciem w stałym zwiększaniu swojej wiedzy i umiejętności. C­­zuję dumę z firmy, którą stworzyliśmy.

Mirek Gładecki

Dzisiaj jestem spółdzielcą ANG i współtworzę Warszawskie Towarzystwo Kredytowe a w pracy doradcy łączę umiejętności merytoryczne wyniesione z banków, ale również wrodzoną kreatywność.