Partner strategiczny

Jesteśmy członkiem Grupy ANG S.A (dawniej ANG Spółdzielnia)– Lidera Przedsiębiorczości 2012r. Grupa ANG jest pierwszą w branży finansowej firmą, w której w 100% właścicielami są jej pracownicy.

Dzięki temu wszyscy nasi doradcy mają nie tylko realny wpływ na to, jak pracują, ale również na to, jak w przyszłości będzie wyglądała ich firma oraz jakie standardy i wartości będą w niej obowiązywały.

Grupa ANG S.A (dawniej ANG Spółdzielnia) to profesjonalna ogólnopolska organizacja doradztwa finansowego, która powstała w 2010 roku, specjalizująca się w doradztwie kredytowym.

Cele biznesowe są realizowane zgodnie z najważniejszymi dla nas wartościami. Partnerami biznesowymi Grupy ANG są wszystkie najważniejsze instytucje finansowe w kraju.

Grupa ANG S.A (dawniej ANG Spółdzielnia) stworzyło kilka osób, które połączyły pasja i chęć stworzenia takiej organizacji, w której cele biznesowe są realizowane zgodnie z najważniejszymi dla nas wartościami. Partnerami biznesowymi Grupy ANG są wszystkie najważniejsze instytucje finansowe w kraju. Przyjęta forma organizacyjna spółdzielni interesów, mimo, że korzeniami sięga daleko w przeszłość, w dzisiejszej rzeczywistości jest zupełnie innowacyjna. Nasza firma jest pierwszą w branży finansowej, w której w 100 % właścicielami są jej pracownicy.

Grupa ANG jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – instytucji skupiającej od 1999 r. kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorców z rynku finansowego, w tym banki, KNF, ERIF, doradców i pośredników finansowych. KPF skupia się na tworzeniu kapitału społecznego w sektorze finansowym, raportuje wszelkie zjawiska dotyczące branży finansowej w Polsce, promując przy tym pozytywne standardy i wartości.

Partnerzy

Współpracujemy z Just Place Sp. z o.o. – firmą zajmującą się doradztwem na rynku nieruchomości. Doradcy Just Place świadczyą usługi w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów oferują kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji.

Just Place została założona przez dwoje profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem, dla których najważniejsza jest jakość obsługi klienta i sposób prezentacji nieruchomości.

Doradcy Just Place:
Marta Domańska

Jest doradcą ds. nieruchomości od 6 lat. Swoje doświadczanie w branży zdobyła w największych agencjach nieruchomości w Polsce takich jak Home Broker, Metrohouse oraz za granicą. Jej dotychczasowa praca nauczyła ją profesjonalnej obsługi klienta oraz przede wszystkim orientacji na jego potrzeby. Jest niezależnym doradcą, dzięki temu może dopasować najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów. Jej mocną stroną są nieruchomości mieszkaniowe i rynek pierwotny. Jest współzałożycielem Just Place.

536 953 696

marta@justplace.pl

Jerzy Kukułowicz

Współzałożyciel Just Place, 7 lat na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w nieruchomościach z rynku pierwotnego, segmencie premium oraz obsłudze klientów inwestycyjnych. Swoje doświadczenie w obsłudze klienta zbudował współpracując z takimi firmami jak Home Broker, Poland Sotheby’s International Realty, Noble Bank. Był też dyrektorem sprzedaży rynku pierwotnego w Metrohouse.
Prywatnie entuzjasta kolarstwa górskiego, regularnie startuje w maratonach MTB. Szczęśliwy mąż i tata 2,5 letniego Maciusia.

603 603 236

jerzy@justplace.pl