Partner strategiczny

Jesteśmy członkami Grupy ANG S.A (dawniej Grupa ANG Spółdzielnia), która jako pierwsza w branży finansowej jest w 100%
własnością swoich pracowników.

Dzięki temu eksperci mają realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, na podejmowane decyzje. To właśnie eksperci decydują o tym, jak firma będzie wyglądała w przyszłości, jakie standardy i wartości będą w niej obowiązywały.

Grupa ANG (dawniej ANG Spółdzielnia) dokłada wszelkich starań, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijać się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe doradztwo mające na względzie przede wszystkim dobro klienta.

Wszystkich pracowników obowiązuje kodeks etyki, który towarzyszy nam w codziennej pracy, każdy, również nasz klient, może zwrócić się z zapytaniem do naszej Komisji Etyki. etyka@grupaang.pl

Firma otrzymała wiele nagród, m. in. Najlepszy Pracodawca AON Hewitt, Srebrny Listek CSR Polityki, Etyczna Firma Puls Biznesu, Certyfikat  B-Corp, Certyfikat Great Place to Work, Gazele Biznesu.

 

Więcej informacji o Spółdzielni znajduje się w naszym raporcie społecznym – http://raport2015.angkredyty.pl/  oraz na: https://grupaang.pl/