Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.

  Napisz do mnie

  Jan Zwolak


  Doświadczenie
  Citibank Handlowy, Nordea Bank, Gold Finance, Warszawskie Towarzystwo Kredytowe – ANG Spółdzielnia

  608 631 440

  jan.zwolak@grupaang.pl

  w zawodzie od 2007r.

  O mnie

  Moja kariera zawodowa od samego początku związana jest z bankowością. W trakcie pracy w banku postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekonomii i bankowości. Skończyłem studia podyplomowe na SGH. W związku z tym, że nie lubię monotonnej i sztampowej pracy, rozpocząłem współpracę z WTK, a od niedawna prowadzę z przyjaciółmi Biuro Pośrednictwa Nieruchomości.
  Dzisiaj współpracuję ze swoimi Klientami wyszukując im najpierw wymarzoną nieruchomość, a następnie doradzając w znalezieniu optymalnego rozwiązania kredytowego.
  Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i jednocześnie jestem doradcą ds. nieruchomości.

  Moim największym sukcesem jest umiejętność łączenia w pracy wiedzy z zakresu bankowości i obrotu nieruchomościami.

  Rekomendacje


  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usługi przesyłania rekomendacji ekspertów na stronie internetowej administratora, jak również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.


  Komentarze 10

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych jest Warszawskie Towarzystwo Kredytowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usługi przesyłania rekomendacji ekspertów na stronie internetowej administratora, jak również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mają Państwo w szczególności prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce prywatności.

  20-12-2015 23:28

  Pan Janek został nam polecony i z czystym sumieniem polecamy go dalej.
  Pełen profesjonalizmu, kompetentny, cierpliwy, pomocny – służył radą w każdej chwili, w  przystępnym języku objaśnia zawiłości tematów bankowych.

  SUPER DORADCA, który ma na uwadze dobro Klienta, a nie swoje własne korzyści.
  Można mu śmiało zaufać i powierzyć swój los.
  Współpraca z Panem Jankiem to czysta przyjemności.

  Pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego z co raz jeszcze dziękujemy 🙂 ! POLECAMY !!!!!!

  ~ Mirka & Radek

   

  16-10-2015 19:28

  Pan Jan Zwolak pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jest osobą kompetentną i uczciwą. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, dzięki czemu bardzo szybko uzyskałam kredyt. Pomagał mi we wszelkich kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu, służył radą i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Polecam Pana Jana Zwolaka jako doradcę finansowego.

  ~ Edyta

   

  20-07-2015 08:36

  Serdecznie polecamy usługi Doradcy Kredytowego p. Jana Zwolak. Wykazał się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością oraz zrozumieniem. Przez cały czas pomagał, doradzał i tłumaczył zawiłości kredytowe w sposób przystępny i zrozumiały dla laika.
  Współpraca z Panem Janem była bardzo miła, rzetelna, profesjonalna na każdym kroku. Współpraca z taką osobą to czysta przyjemność. W przyszłości zamierzamy skorzystać ponownie z usług Pana Jana, gdyż takich osób na naszym rynku po prostu brakuje, a przy takim zaangażowaniu Doradcy branie kredytu to sama przyjemność 🙂

  ~ Kancelaria Tłumaczeń Nass s.c.

   

  14-06-2015 23:24

  Bardzo serdecznie polecamy wszystkim usługi Doradcy Kredytowego p. Jana Zwolak. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów oraz niejednokrotne tłumaczenie na język prosty zawiłych sformułowań bankowych 🙂 . To co nam się podobało w współpracy z P. Jankiem to przede wszystkim bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu, a także możliwość spotkania się w niestandardowych godzinach pracy.

  Gorąco polecamy 🙂

  ~Ania i Przemek

   

  10-06-2015 09:05

  Polecam Pana Jana jako wzór dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości. Dzięki pomocy Pana Jana udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić sprawę do założonego celu – otrzymania kredytu.
  Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi, zarówno telefonicznemu jak i mailowemu, pojawiające się problemy (braki w dokumentacji od dewelopera) były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie.
  Pan Jan pomagał nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Począwszy od pomocy w wyborze najlepszej dla nas oferty bankowej, przez załatwianie niezbędnych dokumentów od naszego dewelopera / banków, aż do dnia podpisania umowy kredytowej, kiedy również nam towarzyszył. Pan Jan jest osobą miłą i bardzo życzliwą.

  Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panem Janem. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy – serdecznie polecamy.

  ~Agnieszka Czubak

   

  15-04-2015 15:51

  Z pełną odpowiedzialnością polecamy pana Janka wszystkim, którzy pragną zaciągnąć kredyt hipoteczny czy kupić/sprzedać nieruchomość. Pana Janka cechuje pełen profesjonalizm. Przez kilka miesięcy naszej wspołpracy zawsze miał czas zeby odpowiedziec na email, odebrac telefon czy spotkac się poza standardowymi godzinami pracy.
  Dzieki niemu udało się nam zalatwić kredyt na naprawde korzystnych warunkach finansowych i przy minimum formalności z naszej strony.
  Oprócz wiedzy i pomocy merytorycznej, pan Janek okazał nam tez dużą życzliwość i zrozumienie. Myślę, że nie mogliśmy trafić na lepszego doradcę i jeżeli kiedykolwiek bedziemy potrzebować jeszcze kredytu, to zwrócimy się bez wahania do pana Janka. Dziękujemy bardzo!

  ~Joanna i Hubert

   

  26-03-2015 16:00

  Wieloetapowe wsparcie ze strony Pana Jana było dla nas wyjątkowo przydatne przy podejmowaniu decyzji w zakresie kredytu hipotecznego. W czasie kolejnych spotkań Pan Jan wykazywał się zaangażowaniem i profesjonalizmem a warunki przez niego wynegocjowane okazały się naprawdę atrakcyjne.
  W związku z powyższym jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Pana Jana jako świetnego Doradcę.

  ~Monika i Grzegorz

   

  13-03-2015 21:24

  Janek bardzo kompetentnie poprowadził mnie poprzez cały proces uzyskania kredytu. Na początku procesu byłem kompletnie zielony, a na końcu byłem tylko tyle mniej zielony ile trzeba, żeby podjąć sensowną decyzję i wybrać dobrą ofertę kredytową – przez całą czarną robotę związaną z załatwianiem potrzebnych papierów/zaświadczeń i wypełnianiem wniosku Janek mi pomógł przejść całkowicie suchą nogą 🙂

  ~Antoni

   

  03-03-2015 10:35

  Podczas naszej współpracy Pan Jan dał się poznać jako osoba bardzo komunikatywna, bardzo dobrze zorganizowana, posiadająca dużą wiedzę na temat kredytów jak oraz warszawskiego rynku nieruchomości. Pana Jana cechuje 100% profesjonalizmem, ponadto jest osobą która bardzo dba o swoich klientów. Podwierdzeniem tego niech będzie fakt, że podczas naszej trzy tygodniowej współpracy – bardzo szybko dopięte sprawy kredytowe (od spotkania i wypełnienia wniosku do wypłaty kredytu) – Pan Jan kontaktował się z nami kilkanaście razy, telefonicznie jak i przez mail, co dawało nam spokój i pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

  Ponadto mogę śmiało powiedzieć, że Pan Jan jest dostępny 24 godziny na dobę w razie jakichkolwiek pytań. Komunikacja przebiegała znakomicie.

  Wszystkie wymienione cechy, zaangażowanie oraz indywidualne podejście sprawiają, iż możemy z pełną odpowiedzalnością polecić Pana Jana Zwolaka jako doradcę kredytowego.

  ~Beata i Krzysiek

   

  18-02-2015 16:46

  Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam pana Jana Zwolaka jako doradcę kredytowego. Jak wspomniał  wyżej specjalizuje się w kredytach hipotecznych , posiada na ich temat ogromną wiedzę, cierpliwie potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości i można mu zaufać, że pomoże wybrać kredyt  najbardziej dopasowany do danej osoby i jej sytuacji.

  ~Magdalena Lewandowska

   

  16-02-2015 13:24

  Serdecznie polecamy usługi Pana Jana. Był dla nas dostępny o każdej porze i komunikacja przebiegała wzorowo. Doceniamy także mobilność przy spotkaniach na terenie Warszawy. Dzięki znajomości rynku, Pan Jan zdołał wynegocjować dla nas korzystną ofertę oraz bardzo pomógł w sprawnym obiegu dokumentacji z bankami. W razie potrzeby umie wytłumaczyć różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami oraz doradzić na co zwrócić szczególną uwagę.

  Jak najbardziej rekomendujemy usługi Pana Jana.

  ~Adriana i Marcin

   

  16-12-2014 12:41

  Pan Jan jest profesjonalistą w każdym calu.

  Wnikliwa analiza ofert dostępnych na rynku i rekomendacja najlepszej z nich. Następnie bardzo szczegółowe wyjaśnienie warunków kredytu, co dla osoby raczkującej w tym temacie(pierwszy kredyt) daje poczucie kontroli nad tym co się dzieje.

  Na uwagę i pochwałę zasługuje również kultura pracy i dopasowanie do potrzeb klienta- zarówno kontakt telefoniczny jak i mailowy przebiegał niespotykanie płynnie- na wszelkie pytania otrzymywałem odpowiedź niemalże natychmiast, niezależnie od pory dnia.

  Dodatkowym atutem Pana Jana jest szeroka wiedza  na temat warszawskiego rynku nieruchomości.

  Z całą pewnością polecam Pana Jana Zwolaka

  ~Robert

   

  02-10-2014 20:20

  Współpraca z Panem Janem to profesjonalizm w czystej postaci. Przedstawił nam najlepsze rozwiązania na rynku,a następnie bardzo sprawnie i w bardzo krótkim czasie zdobył dla nas finansowanie na budowę wymarzonego domu.

  Pan Jan posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie nie tylko z zakresu bankowości, ale także z zakresu obrotu nieruchomościami, co niewątpliwie jest jego bardzo dużym atutem. Biegle porusza się między ofertami banków i znajduje optymalne rozwiązania.

  Serdecznie wszystkim polecamy

   

  ~Łukasz i Agnieszka

   

  02-10-2014 13:56

  Szanowni Państwo!

  Dzisiaj podpisałem kolejną umowę kredytową. To już jest drugi kredyt hipoteczny zaciągnięty przy współpracy z Panem Janem Zwolakiem.

  Pan Jan posiada dużą wiedzę z zakresu bankowości jak również rynku nieruchomości. Znalazł dla mnie optymalne rozwiązanie kredytowe. Nigdy nie znudził się pytaniami zadawanymi przeze mnie. Zawsze miał czas odpisywać szybko na maile i wyjaśniać wątpliwości. Znajdował czas na spotkania ze mną w niestandardowych godzinach. Zawsze pokazywał ofertę wszystkich dostępnych banków.

  Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Janem. Cały proces starania się o kredyt, podpisania umowy jak również czas po podpisaniu umowy wygląda jak spacer za rączkę.

  Z całą odpowiedzialnością będę polecał Jana Zwolaka swoim znajomym. Państwu również życzę udanej współpracy!

   

  ~Marcin

   

  28-08-2014 06:44

  Serdecznie polecam Pana Jana Zwolaka. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Janem, jest On godnym polecenia profesjonalistą w dziedzinie bankowości. Pan Jan znalazł dla mnie optymalnie najlepsze rozwiązanie, które spełnia moje wymogi w stu procentach. Pan Jan jest godny polecenia i zaufania. Jeżeli miałabym jeszcze raz zaciągnąć pożyczkę nie wyobrażam sobie współpracy z innym doradcą.

  Z czystym sumieniem mogę Państwu polecić usługi Pana Jana Zwolaka

   

  ~Anna M

   

  22-08-2014 10:00

  Współpraca z Panem Janem przebiegła wyjątkowo gładko i w dobrej atmosferze. Najpierw był wywiad, który pomógł dopasować kredyt hipoteczny do naszych oczekiwań. Pan Jan dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem w dopasowywaniu oferty pod potrzeby i możliwości Klienta.

  Widać, że nie preferuje oferty jednego banku, a zawsze stara się przedstawić ofertę paru banków pokazując plusy i minusy ich ofert. Potem wyjaśnia cały proces otrzymania kredytu w wybranym banku i jakie są możliwości negocjacji. Następnie samo złożenie wniosku przeprowadza Pan Jan doradzając odnośnie terminów podpisania dokumentów ze Sprzedającymi. Informuje o postępach każdego etapu i jest otwarty na pytania (nawet o różnych porach dnia).

  Dlatego z całą pewnością chcielibyśmy polecić współpracę z Panem Janem.

   

  ~Maria i Mateusz